Пенсійна картка

Пенсійна картка є одним із видів платіжних карт, який видається банками пенсіонерам. Основна мета цієї картки полягає в тому, щоб спростити процес виплати пенсійних коштів та забезпечити їх швидкий та зручний доступ.

Особливості пенсійної картки

Соціальна картка має кілька особливостей, які відрізняють її від інших видів платіжних карток:

  • Безкоштовні операції: отримання картки, отримання готівки в банкоматах, враховуючи інші банки, підвищений відсоток на залишок коштів на картці (8%), оплата комунальних послуг, безоплатне SMS-інформування, підвищена процентна ставка за всіма видами вкладів.
  • Захист від шахрайства: пенсійні картки також мають додатковий захист від шахрайства. Банки встановлюють різні механізми захисту, такі як PIN-код, код доступу до онлайн-банкінгу, блокування картки при неправильному введенні пароля та інше. Це дозволяє зменшити ризик втрати коштів через шахрайство та збільшити безпеку користувача.
  • Доступність: може отримати будь-який пенсіонер. Для отримання картки не потрібно мати великий досвід роботи з банківськими послугами.

Пенсійна картка є зручним та безпечним способом отримання пенсійних коштів. Банки надають різноманітні послуги та заходи захисту, щоб зробити користування карткою максимально зручним та безпечним для пенсіонерів. Якщо ви є пенсіонером, то обов'язково розгляньте можливість отримання пенсійної картки у вашому банку.

Як отримати пенсійну картку від Полікомбанку?

Отримати соціальну картку від Полікомбанку можна дуже просто. Для цього необхідно звернутися до найближчого відділення банку з необхідними документами (паспорт, ІПН та пенсійне посвідчення). Також, клієнти можуть замовити картку від Полікомбанку через сайт, оформивши заявку, або контактний центр банку.

Хто може оформити пенсійну картку

Оформити можуть громадяни, які мають відповідні права на її отримання згідно з чинним законодавством. Зокрема, до категорій осіб, які мають право на пенсію, належать пенсіонери за віком або стажем роботи, інваліди, діти, які втратили батьків або опікунів, а також військові пенсіонери. При цьому, для отримання пенсії необхідно мати відповідний страховий стаж та звернутися до Пенсійного Фонду з відповідною заявою та необхідними документами.

Для перерахування пенсії на картку в Полікомбанк необхідно виконати декілька простих кроків:

  • Звернутись до будь-якого відділення Полікомбанку;
  • Відкрити рахунок та отримати картку;
  • Підписати заяву на перерахування пенсії на картку Полікомбанку. Заяву до Пенсійного фонду співробітники банку відносять самостійно;
  • Почекати, доки пенсія буде перерахована на вашу картку у Полікомбанку.

У разі потреби ви можете звернутися до співробітників банку, які нададуть детальну інформацію щодо процедури перерахування пенсії на картку та допоможуть розв’язати всі питання, які виникнуть.
Пенсійна картка від Полікомбанку - це зручний та безпечний спосіб отримання пенсійних виплат та здійснення безготівкових операцій. Клієнти можуть скористатися різноманітністю карток з різними умовами та функціями, а також отримати додаткові банківські послуги на вигідних умовах.

Як можна перевірити стан свого пенсійного рахунку через банк та Інтернет?

  1. Контакт-центр банку: Якщо ви не маєте доступу до Інтернету або мобільного додатку, ви можете звернутися до контакт-центру банку за допомогою телефону або електронної пошти, щоб отримати інформацію про стан свого пенсійного рахунку.
  2. Офіс банку: Якщо вам зручніше отримувати інформацію в особистому спілкуванні, ви можете звернутися до відділення банку, де вам нададуть детальну інформацію про стан пенсійного рахунку.
  3. Офіційний сайт пенсійного фонду: Також можна перевірити стан свого пенсійного рахунку через офіційний сайт пенсійного фонду України. Для цього потрібно зайти на сайт, ввести номер свого пенсійного рахунку та отримати необхідну інформацію.
Оформлення пенсійної картки

Для зарахування коштів, що надходять від органів Пенсійного фонду України, Полікомбанк видає пенсіонерам національні платіжні картки ПРОСТІР.

Замовити карту
8% річних на залишок коштів на рахунку
Сплата комунальних платежів в касах банку без комісії
Безплатне отримання готівки в банкоматах
Порядок оформлення пенсійної картки

Для відкриття рахунку звертайтесь до відділень Полікомбанку (відвідувати управління Пенсійного фонду не потрібно). Такий же порядок дій буде у разі, якщо Ви вже отримуєте пенсію в іншому банку, але бажаєте одержувати її через Полікомбанк.

При собі необхідно мати:

 

 

 

Паспорт

Паспорт громадянина України є першою умовою отримання картки “Пенсійна”

ІНН

Документ про присвоєння номера облікової картки платника податків (довідку про присвоєння ідентифікаційного номера)

Пенсійне посвідчення

У разі наявності пенсійного посвідчення обов’язково візьміть його з собою


Переваги оформлення пенсійної картки в Полікомбанку

Вільний доступ до коштів

Отримати кошти з рахунку можна в зручний для Вас час через банкомати та у відділеннях банку

Бонус 0,2% річних для пенсіонерів

Пенсіонерам-вкладникам, які отримують пенсію через Полікомбанк, сплачується бонус 0,2% річних додатково до процентної ставки

Хочу картку “Пенсійна”
Захищеність

Кошти на рахунку в банку захищені від несанкціонованого доступу

Економія

Відкриття рахунку, видача платіжної картки, зарахування пенсії та видача коштів з рахунку в мережі Полікомбанку здійснюються безкоштовно

Поширені питання

У разі втрати, викрадення та для розблокування заблокованої банкоматом картки звертайтесь:
- для блокування картки або для розблокування картки, яка була заблокована банкоматом внаслідок введення невірного ПІН-коду, за телефоном цілодобово: 0-800-3000-45 (безкоштовно) та (044) 494-25-91;
- для отримання нової картки – до відділення банку, який видав картку, яка була втрачена.

Тарифи на обслуговування діють до їх зміни бюджетно-тарифним комітетом банку. Про зміну тарифів банк зазделегідь повідомляє клієнтів через власний вебресурс та у відділеннях банку.

  • Зберігайте ПІН-код окремо від картки, не повідомляйте його третім особам, в тому числі родичам, знайомим та особам, які надають Вам допомогу в користуванні карткою;
  • Не повідомляйте СVV – код (3-значний цифровий код на зворотньому боці картки), строк дії картки та номер картки, будь-яким особам, навіть, якщо вони представляються працівниками банку;
  • Перед користуванням банкоматом уважно вивчіть клавіатуру та приймач карток на наявність підозрілих сторонніх предметів або накладок. При їх виявленні утримайтесь від проведення операцій та негайно зверніться до банку, щоб повідомити про свої підозри;
  • Користуючись банкоматом, звертайте увагу на осіб, які знаходяться поряд, не давайте їм можливості підгледіти Ваш ПІН-код;
  • Розраховуючись карткою в магазинах та інших установах, перевірте на екрані термінала правильність введеної касиром суми та самостійно введіть ПІН-код, не повідомляйте його касиру;
  • Підключіть послугу SМS-банкінг, щоб контролювати операції по Вашому рахунку;
  • Оберігайте картку від механічних пошкоджень;
  • У разі втрати або викрадення картки, щоб зберегти Ваші кошти, терміново зателефонуйте на гарячу лінію цілодобово: 0-800-3000-45 (безкоштовно) та (044) 494-25-91.

Банк несе відповідальність за збереження коштів на Вашому рахунку тільки з моменту звернення власника картки до банку.

Інформація для споживачів

Для відкриття рахунку звертайтесь до відділень Полікомбанку (відвідувати управління Пенсійного фонду не потрібно).

При собі необхідно мати:

  • паспорт;
  • документ про присвоєння номера облікової картки платника податків (довідку про присвоєння ідентифікаційного номера);
  • пенсійне посвідчення (у разі наявності).

Такий же порядок дій у разі, якщо Ви вже отримуєте пенсію в іншому банку, але бажаєте одержувати її через Полікомбанк.

Публічна пропозиція

Інформація для ознайомлення споживачів фінансових послуг (користувачів платіжних послуг)

Попередження:

Клієнт має право відмовитись від користування карткою відповідно до договору про видачу платіжної картки національної платіжної системи «Український платіжний простір»:

  1. Клієнт може відмовитися від обслуговування за даною послугою, звернувшись до банку та оформивши відповідну заяву.
  2. Проценти, що нараховуються на суму пенсії чи грошової допомоги, які надходять від ПФУ чи органів соціального захисту населення не оподатковуються, якщо на поточний рахунок здіснюється виключно зарахування заробітної плати, стипендій, пенсій, соціальної допомоги та інших передбачених законом соціальних виплат відповідно до вимог Податкового кодексу України.
  3. Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку, або спорідненої чи пов’язаної з ними особи як обов’язкову умову надання послуги пенсійного рахунку (крім надання пакета банківських послуг).
  4. Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором, або законом.
  5. Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування, звернувшись до відділення банку особисто, або зателефонувавши за номером, зазначеним на головній сторінці сайту банку.
  6. Клієнт має право після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту.